Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w ciągu dróg wojewódzkich Województwa Małopolskiego.

W ramach poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w ciągu dróg wojewódzkich Województwa Małopolskiego zostało wykonane i oddane w pełni do użytkowania dedykowane doświetlenie dwóch przejść dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 776 ( w km 1+017 odcinka 025 drogi wojewódzkiej nr 776) na granicy miejscowości Dojazdów, Prusy i Sulechów.

Realizacja w/w zadania w zdecydowany sposób poprawi bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy korzystających z w/w przejścia.

W bieżącym roku w odpowiedzi na wniosek gminy złożony do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie będzie realizowane kolejne dedykowane doświetlenie dwóch przejść dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 776 .

2022-11-10