Boisko i altana w Maciejowicach

Szanowni Mieszkańcy, Zachęcamy do korzystania z nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego na działce 115/4 w Maciejowicach.

Zadanie to zostało dofinansowane z Województwa Małopolskiego kwotą 146 290, 00 zł w ramach Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno – Sportowa.

Całość zadania to koszt 374 819, 84 zł .

Pozostałą kwotę została pokryta z budżetu gminy.

W sąsiedztwie boiska wielofunkcyjnego w ostatnich dniach powstała altana ogrodowa wraz z chodnikiem do niej prowadzącym za kwotę łączną 42 547,00.

Zadanie to zostało wykonane w ramach funduszu sołeckiego i zgodnie z wolą mieszkańców Maciejowic.

Warto tutaj dodać, że tuż obok znajduje się siłownia zewnętrzna ze stołem do pin ponga, plac zabaw, stoliki z ławeczkami, zielony teren i budynek OPS wraz z dużym parkingiem. Całość prezentuje się piknie i zachęca do odwiedzin i aktywności fizycznej.

2023-05-31