Wyścig kolarski Tour de Cracovia Amatorów 11.09.2021 r.

Po rocznej przerwie wyścig Tour de Cracovia Amatorów powraca do kalendarza imprez Gminy Kocmyrzów - Luborzyca. Organizatorami tego kolarskiego wydarzenia niezmiennie pozostają Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus, Stowarzyszenie Tak, Kraków! przy wsparciu Gminy Kocmyrzów- Luborzyca oraz Gminy Michałowice.

11 września (sobota) zapraszamy na start o godzinie 11:00 na teren kościoła parafialnego św. Jakuba Apostoła w Więcławicach. W tym roku na kolarzy czeka nowa trasa na dystansie 50,38 km (2x 25,19 km). Regulamin uczestnictwa oraz profil trasy można znaleźć na stronie internetowej www.tourdecracovia.com

Na zwycięzców wyścigu TDC w kategorii Open oraz pięciu kategoriach wiekowych czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu rowerowego do realizacji w sklepie Bike-RS (Kłuszyńska 13, Kraków), a także pamiątkowe medale oraz puchary. Niezależnie od wygranej wszyscy zawodnicy otrzymują pakiety startowe i mogą w pełni bezpłatnie korzystać z gastronomicznego zaplecza imprezy.

Rejestracja na wyścig możliwa jest za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia www.tourdecracovia.com do 6 września 2021 roku. Opłata startowa wynosi 30 zł (rejestracja online), a w dniu zawodów 60 zł. Dochód otrzymany z tego tytułu jest w całości przekazywany na cel charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W związku z obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi limit uczestników wynosi 300 osób.

2021-09-01