Spotkanie z sołtysami - październik 2021

We środę, 20 października 2021 r. odbyło się spotkanie Wójta Gminy Marka Jamborskiego z Sołtysami. W jego pierwszej części, Wójt przedstawił zebranym szczegółową prezentację multimedialną, obrazującą działalność inwestycyjną gminy w okresie 2020-2021.

Następnie, obecni na spotkaniu dzielnicowi Komisariatu Policji w Słomnikach, których obszar działania obejmuje naszą gminę, przedłożyli zebranym informację o stanie bezpieczeństwa publicznego na jej terenie. W trakcie środowego spotkania informacje o działalności podległych im jednostek przedstawili Sołtysom również: Dyrektor Centrum Zarządzania Edukacją Anna Szymczyk-Sierak, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej Agnieszka Kozłowska, Kierownik GOPS Elżbieta Turek, kierownicy merytoryczni poszczególnych referatów Urzędu Gminy oraz pracujący w nim ekodoradcy.

Podczas dyskusji, która miała miejsce po w/w wystąpieniach omówiono sprawy bieżące, w tym zgłoszone przez Sołtysów postulaty dotyczące m.in. infrastruktury drogowej, oświetlenia ulicznego, utrzymania czystości i porządku na terenie gminy oraz bezpieczeństwa mieszkańców.

2022-05-05