Spotkanie z ekodoradcami w dniu 28.05.2021 r.

Zapraszamy na spotkanie z ekodoradcami podczas tegorocznych obchodów Dnia Dziecka przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy w dniu 28.05.2021 r. w godzinach 15.00-17.00.

Informacja o Dniu Dziecka organizowanym przez CKiP

Oprócz licznych atrakcji przygotowanych przez CKiP dla dzieci, rodzice będą mogli skorzystać z porad udzielanych przez naszych pracowników na temat konieczności wymiany nieekologicznych źródeł ciepła, tzw. kopciuchów, oraz możliwości finansowych jakie można pozyskać na ten cel, a także poprawę termomodernizacji budynków (docieplenie ścian, stropodachów, wymianę okien i drzwi). Mowa tutaj o dofinansowaniu w ramach RPO udzielanym przez Gminę Kocmyrzów- Luborzyca, a także programie Czyste Powietrze.

Ponadto informujemy, że ekodoradcy przygotują dla Państwa wniosek o dofinansowanie.

Zachęcamy do skorzystania z porady ! Dla dzieci przewidziany eko-upominek.

2021-05-21