Remont drogi powiatowej Luborzyca – Wola Luborzycka - zmiana organizacji ruchu

Rozpoczęły się prace związane z realizacją inwestycji pn. „Remont drogi powiatowej nr 2160K w miejscowości Luborzyca – Wola Luborzycka" w ramach Inicjatyw Samorządowych, za którego realizację odpowiada Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego. W procedurze przetargowej przewidziano wykonanie odcinka o długości 1200 m tj. od skrzyżowania z droga powiatową nr 1235K w Woli Luborzyckiej w kierunku Luborzycy.

Po rozstrzygnięciu procedury przetargowej koszty ww. zadania okazały się znacznie niższe niż zakładano. W związku z pojawieniem się oszczędności, Gmina Kocmyrzów – Luborzyca w dniu 29.07.2021r. wystosowała do Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego wniosek ws. zwiększenia zakresu remontu do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 776.

Jednocześnie informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami mogą występować utrudnienia w ruchu, a w dniach 3 – 4 sierpnia 2021 r. w godzinach 8.00 – 19.00 nastąpi całkowite zamknięcie drogi.

2021-07-30