Promesa dla gminy na przebudowę DW 776

W dniu 22 maja 2019 r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego miało miejsce uroczyste przekazanie promes dla gmin na realizację zadań w trybie inicjatyw samorządowych.

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały dofinansowanie. W ramach podziału środków przyznanych na wykonanie zadań realizowanych przy współudziale samorządów lokalnych tzw. inicjatyw samorządowych, otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 200 tys. zł na zadanie "Przebudowa Drogi Wojewódzkiej 776 polegająca na budowie chodnika wraz z odwodnieniem i przebudową zjazdów".

Promesę dla Gminy wręczył Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, na spotkaniu obecni byli również: dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie Marta Maj oraz Wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec.

Więcej informacji: Artykuł: "15 mln zł na infrastrukturę drogową".

Foto.: Biuro Prasowe UMWM

2019-05-23