Mikołaj dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami

W piątek 08 grudnia już po raz piąty dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami oraz ich rodzeństwo z terenu naszej gminy odwiedził Święty Mikołaj .

Mikołajowi towarzyszył Elf, Olaf i grupa Mikołajek, które na co dzień pracują jako urzędniczki w Centrum Zarządzania Edukacją w Kocmyrzowie-Luborzycy, ale na ten wyjątkowy wieczór przeobrażają się, zapraszają ekipę Mikołaja, pomagają pakować prezenty, organizują zabawy, warsztaty i poczęstunek.Wszystko po to aby wieczór ten był niezapomniany i na długo wspominany przez naszych mieszkańców, ich rodziców, opiekunów i bliskich.

W uroczystości udział wzięli także: Wójt Gminy Marek Jamborski i Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Doniec, którzy korzystając z okazji złożyli zebranym najlepsze życzenia.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za obecność i miło spędzony czas.

2024-03-15