„Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” – rozstrzygnięcie Projektu

Projekt Województwa Małopolskiego pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” zakłada poprawę jakości życia mieszkańców Małopolski w zakresie kultury fizycznej, sportu i rekreacji.

Uchwałą nr XL/ 560 /21 z dnia 21 czerwca 2021 r., Sejmik Województwa Małopolskiego udzielił pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z terenu województwa małopolskiego na realizację zadań w ramach Projektu pn. „MIRS” w roku 2021. Kwotą 15 mln zł objęto dofinansowaniem 153 zadania. Wniosek naszej gminy dotyczący kompleksowej modernizacji boiska wielofunkcyjnego wraz z utwardzeniem podłoża pod zewnętrznymi urządzeniami siłowymi na działce nr 212/16 w Dojazdowie otrzymał dofinansowanie z budżetu województwa małopolskiego w wysokości 66 940,00 zł (wnioskowane dofinansowanie 134 244,00 zł).

Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
- wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki z podbudową pod istniejące urządzenia siłowe i ławki,
- modernizację nawierzchni boiska wraz z wytrasowaniem i pomalowaniem linii gry,
- remont ogrodzenia boiska, montaż piłkochwytów i wymianę elementów urządzeń boiska do koszykówki i siatkówki,
- wykonanie instalacji oświetlenia boiska i monitoringu (poza projektem).

Szacowany koszt realizacji wynosi 200 306 zł.

Planowany termin realizacji - do 30 października 2021 r.

2021-06-28