Diamentowe Gody Państwa Zamojskich

W dniu 25 kwietnia 2024 roku Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Państwa Wandę i Franciszka Zamojskich z Kocmyrzowa, którzy obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Jubilatom złożono serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia, obfitych w zdrowie i radosne chwile. Nie zabrakło również kwiatów i upominków, jak na ten wyjątkowy czas świętowania przystało.

Państwo Wanda i Franciszek Zamojscy zawarli związek małżeński 25 kwietnia 1964 roku w Krakowie. Do Kocmyrzowa przeprowadzili się w 2007 roku.  Jubilaci doczekali się dwóch córek, syna, a także dziewięciorga wnucząt i prawnuczki Antosi.  Państwo Zamojscy aktywnie uczestniczą w Klubie Seniora, gdzie Pani Wanda, jako nasza lokalna artystka, prowadzi warsztaty z rękodzieła.

Szanownym Jubilatom Diamentowych Godów serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w jak najlepszym zdrowiu oraz wzajemnej miłości.

2024-04-26