Warsztaty "Uczenie się przez całe życie - wspólnie z Funduszami Europejskimi"

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A organizuje warsztaty pn. „Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”.

Warsztaty odbędą się 09 października 2019 r. na Stadionie Cracovii - w Sali Konferencyjnej, przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie, w godzinach 8.30 – 15.30.

Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców, osób dorosłych zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem posiadanych umiejętności oraz do osób wracających na rynek pracy.

Celem warsztatów  jest upowszechnienie wiedzy z obszaru edukacji i kształcenia się przez całe życie, w tym w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.

Intencją organizatorów jest połączenie elementów konferencji poprzez zastosowanie krótkich wykładów, prelekcji wprowadzających w tematykę wydarzenia z elementami warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli pracować m.in. nad diagnozą konkretnych problemów/barier w pozyskiwaniu środków z FE na kształcenie pracowników czy środków na rozwój firmy.

Dzięki obecności specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, jak również ekspertów Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., uczestnicy zyskają okazję do bezpośredniego kontaktu, wymiany poglądów, zadawania pytań, konsultacji, możliwości skorzystania z porad na miejscu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a dla osób zainteresowanych dodatkowa atrakcja – możliwość zwiedzania Stadionu Cracovia.

2019-10-07