Święto Niepodległości 11.11.2020

Szanowni Państwo,

11 listopada 2020 r. obchodzimy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień jest dla nas Polaków symbolem miłości do Ojczyzny, symbolem walki o jej wolność i niepodległość. Jest to dzień kiedy oddajemy cześć tym wszystkim naszym rodakom, którzy na przestrzeni dziejów poświęcili swoje życie w walce o wolną i niepodległą Polskę. Jednakże 11 listopada to również symbol radości i nadziei kiedy to Polacy potrafili wykorzystać daną im przez historię szansę.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, kiedy nie możemy się spotkać w centrum naszej gminy, aby złożyć hołd naszym przodkom, którzy oddali swoje życie w walce o wolność Polski, miejmy nadzieję, że kolejne lata będą dla Polski, a także dla naszej „Małej Ojczyzny” - Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, latami dalszego rozwoju materialnego oraz wzmacniania łączących naszą lokalną społeczność więzi.

Życzę Państwu, pomimo trudnej sytuacji, radosnego świętowania oraz dużo zdrowia.

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Marek Jamborski