Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Spotkanie informacyjne „Europa dla obywateli” i URBACT III

Na prośbę Zespołu Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli" z Warszawy, zamieszczamy informację w sprawie spotkania informacyjnego programów "Europa dla obywateli" oraz URBACT III, które odbędzie się 23 stycznia 2020 r. w godzinach: 10.45-14.00 (od godz. 10.15 rejestracja) w Spółdzielni Ogniwo, przy ul. Paulińskiej 28 (I piętro) w Krakowie.

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-23-stycznia-krakow/

 

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej : https://urbact.eu/urbact-polska

 

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli":

Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa

tel. 22 447 61 16, 22 447 61 74

www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

 

2020-01-09