Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Seniorze, Dom Aktywnego Seniora czeka na Ciebie !

Seniorze, spędzasz samotnie czas w domu? Rodzina wychodzi do pracy a Ty masz nadmiar czasu wolnego? A może mieszkasz samotnie a chciałbyś poznać nowych ludzi, mieć z kim porozmawiać czy oddać się pasji na którą nigdy wcześniej nie wystarczało Ci czasu? Zapisz się na zajęcia Domu Aktywnego Seniora w Łososkowicach .

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina, że cały czas trwa nabór do powyższej placówki. Pozostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Dom Aktywnego Seniora zapewnia dzienną opiekę i aktywizację Seniorów 60+ od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie oferując m.in:

a/ pełne wyżywienie
b/ fizjoterapię
c/ aktywnie spędzony czas pod okiem wykwalifikowanych terapeutów
d/ szkolenia w tym: obsługę komputera, zajęcia taneczne, wyjścia do kina oraz imprezy okolicznościowe.

Uczestnictwo w zajęciach Domu Aktywnego Seniora jest bezpłatne, ale zakwalifikowani do Projektu uczestnicy są zobowiązani do codziennego uczestnictwa w zajęciach !

Jak podaje lider projektu – NZOZ „Madzia” Poradnia Rehabilitacji Leczniczej w Kocmyrzowie - dla osób, które we własnym zakresie nie są w stanie dotrzeć do Domu Aktywnego Seniora przewidziany jest dowóz na zajęcia i odwóz po zakończeniu zajęć.

Formularze rekrutacyjne można pobrać/złożyć w wyżej wymienionej Poradni Rehabilitacji Leczniczej oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Informacje dot. projektu i udziału w zajęciach Domu Aktywnego Seniora można uzyskać pod numerem telefonu: 570 178 025

 

2019-08-07