Modernizacja boiska sportowego w Luborzycy zakończona

Zadanie współfinansowane przez Województwo Małopolskie w ramach projektu „Małopolska Infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS”

Zakończona została modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w Luborzycy. Wykonana została nawierzchnia poliuretanowa, boisko ogrodzono i wyposażono w urządzenia sportowe przystosowane do gier zespołowych: siatkówki, koszykówki oraz piłki ręcznej.

Zachęcamy mieszkańców gminy, szczególnie młodzież szkolną, kluby sportowe, grupy zorganizowane jak i osoby fizyczne uprawiające sport do korzystania z nowego boiska.Jednocześnie apelujemy o dbałość o urządzenia sportowe i nową płytę boiska jak również o utrzymanie czystości i porządku na terenie boiska.

Koszt realizacji zadania to kwota blisko 390 000 PLN a pozyskane wsparcie finansowe z budżetu Województwa Małopolskiego – 136 000 PLN.

Oficjalne otwarcie zmodernizowanego boiska sportowego w Luborzycy 21.10.2019 r.

2019-09-12