"Klub Senior +" w Kocmyrzowie rozpoczyna działalność

Informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. rozpocznie funkcjonowanie w naszej gminie KLUB SENIOR + , którego powstanie jest odpowiedzią na potrzeby coraz liczniejszej w społeczeństwie grupy osób starszych.

KLUB SENIOR + przeznaczony dla grupy 20 seniorów – mieszkańców naszej gminy w wieku 60 lat i więcej, jest miejscem spotkań i aktywności osób starszych a jego celem jest w szczególności: przeciwdziałanie marginalizacji osób starszych, pomoc w utrzymywaniu kondycji psychofizycznej seniorów, rozwijanie ich zainteresowań i pasji.

Uczestnictwo w KLUBIE SENIOR + jest niezobowiązujące i dobrowolne - na podstawie deklaracji pobytu.
KLUB SENIOR + oferuje seniorom szereg atrakcyjnych działań m.in. warsztaty tematyczne, zajęcia usprawniające ruchowo, wyjścia do kina, teatru, wycieczki.
Każdy z Seniorów może w nim znaleźć coś dla siebie – zgodnie z jego zainteresowaniami i oczekiwaniami.

Klub usytuowany jest w Kocmyrzowie, ul. Centralna 115 (budynek, w którym działa biblioteka) będzie funkcjonował trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych:
- poniedziałek, środa i piątek w godzinach od 15.00 do 19.00

Pierwsze zajęcia w KLUBIE SENIOR+ odbędą się w piątek – 3 stycznia 2020 r. o godz. 15.00

Serdecznie zapraszamy Seniorów z naszej gminy do aktywnego i ciekawego spędzania czasu na zajęciach KLUBU SENIOR +.

2019-12-24