Instalacje fotowoltaiczne - wpłaty wkładów własnych

Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla Gmin Województwa Małopolskiego

Szanowni Państwo,

Wdrożyliśmy procedurę wezwań wpłat Państwa wkładów własnych. Na chwilę obecną dotyczy to tylko instalacji fotowoltaicznych. Obecnie, osoba upoważniona przez Urząd Gminy wyłącznie do tych celów rozpoczęła dostarczanie do Państwa nieruchomości zawiadomień o dokonaniu płatności na rzecz projektu. Pisma są podpisane przez Wójta Gminy Kocmyrzów – Luborzyca, a nr rachunku bankowego do wpłaty jest taki sam jaki Państwo mają w swoich umowach organizacyjno – finansowych.

W najbliższych dniach każdy z Państwa otrzyma takie wezwanie. Po otrzymaniu od Państwa wpłat przekażemy firmie Sanito ostateczną listę osób, które swoje należności wpłacili i wtedy przedstawiciel firmy będzie się z Państwem indywidualnie kontaktował celem ustalenia terminu montażu instalacji.

W razie jakikolwiek wątpliwości proszę o kontakt: Agnieszka Kozłowska, tel: 601743496, akozlowska@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

2020-05-20