Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Ankieta - Strategia Rozwoju Gminy

Szanowni Państwo!
Strategia Rozwoju Gminy jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy i jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru.

Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania Gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, a w konsekwencji prowadzić do POPRAWY ŻYCIA MIESZKAŃCÓW!

Centrum Profilaktyki i Reedukacji Atelier z Krakowa na zlecenie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca realizuje „Strategię Rozwoju Gminy Kocmyrzów-Luborzyca na lata 2021-2030”. W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej Gminy.

Poprzez przygotowany specjalny link, mają Państwo możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link kocmyrzow-luborzyca.webankieta.pl i odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Będziemy wdzięczni za Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie.

2020-11-23