PROGRAM CZYSTE POWIETRZE – AKTUALNE STATYSTYKI

Zgodnie z aneksem do porozumienia zawartego pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie a Gminą Kocmyrzów - Luborzyca przekazujemy kwartalne dane dotyczące realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Poniżej przedstawiamy dane obejmujące okres od początku trwania Programu do dnia 31.12.2022 r. dla Gminy Kocmyrzów – Luborzyca:

LICZBA ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE

I ZREALIZOWANYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ W RAMACH PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

złożonych

wniosków

o dofinansowanie

zawartych umów

zrealizowanych przedsięwzięć

Kwota

wypłaconych

dotacji

3 470 741, 50 zł

Aktualne informacje dotyczące programu „Czyste Powietrze” dostępne na stronie:

Ekodoradcy zatrudnieni w tut. urzędzie gminy cały czas są do Państwa dyspozycji i na bieżąco opracowują i przekazują kolejne wnioski do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie.

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze” znajduje się w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca , Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, I piętro:

Karolina Duk – Główny Ekodoradca

Justyna Żelazny – Ekodoradca