Powołanie do Kadry Narodowej

Ogromne brawa dla Unique Cheerleaders - klubu sportowego z terenu Gminy Kocmyrzów - Luborzyca za osiągnięcie kolejnego sukcesu.

6 listopada grupa Unique Pro otrzymała oficjalne powołanie do Kadry Narodowej reprezentującej Polskę w Mistrzostwach Europy Cheerleaders 2023. Uroczyste wręczenie nagród dla przyszłej Reprezentacji Kraju odbyło się w Kieleckim Teatrze Tańca. Zawodniczki seniorskiego składu wywalczyły swoją nominację osiągając najwyższe noty w cyklu turniejowym Pucharu Polski 2022, rozgrywanym przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu.

W tym sezonie zawodniczki miały po raz pierwszy okazję reprezentować zespołowo Polskę oraz Gminę Kocmyrzów-Luborzyca w Mistrzostwach Europy w Atenach w kategorii Cheer Jazz.

Tegoroczne powołanie zostało wywalczone w aż dwóch kategoriach Cheer Jazz oraz Freestyle Pom.

Mistrzostwa odbędą się w lipcu 2023 w Weronie.

Już teraz trzymamy za cały zespół

fot. Unique Cheerleaders

2022-11-08