Szkolenie online dotyczące działań przedsiębiorczych – 15.04.2021r.

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza potencjalnych beneficjentów już prowadzących lub chcących podjąć działalność gospodarczą do udziału w zdalnym (za pośrednictwem platformy ZOOM) szkoleniu dotyczącym działań przedsiębiorczych w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – działania: Podejmowanie działalności gospodarczej i Rozwijanie działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w formie on-line (platforma ZOOM) dnia 15 kwietnia (czwartek) 2021r. w godzinach 14.00-18.00.

Dla przypomnienia: kwota budżetu najbliższych naborów na działania przedsiębiorcze (pozostała z oszczędności z poprzednich lat) aktualnie wynosi: dla działania Podejmowanie działalności gospodarczej 80 000,00 zł (pozwoli to na dofinansowanie tylko 1 wniosku), natomiast dla Rozwijania działalności gospodarczej 839 661,00 zł (dofinansowanie dla około 5 wniosków).
Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie najpóźniej do dnia 14 kwietnia b.r. do godz. 18.00 na adres mailowy: info@koronakrakowa.pl swojego zgłoszenia poprzez podanie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, na który zostanie przesłany link do zalogowania się na spotkanie.

Dodatkowo informujemy, iż będziemy prowadzili także dla zainteresowanych osób doradztwo, także w formule online. Wcześniej prosimy o kontakt: mailowo na adres info@koronakrakowa.pl lub telefoniczny pod numerami telefonów: 664 067 823; 664 067 821.

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

2021-04-09