Spotkanie informacyjne - Program Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego

Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca (sala obrad, II piętro), podczas którego zostaną przedstawione założenia projektu Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego.
Podane zostaną m.in. propozycje terminów wymiany kotłów, proponowane zadania dla gmin i mieszkańców  w zakresie najbardziej efektywnych sposobów ograniczenia emisji i źródeł finansowania, w tym zapobieganie ubóstwu energetycznemu poprzez działania służące oszczędności kosztów energii,
Na spotkaniu obecna będzie Radna Eko Rady Województwa Katarzyna Konewecka-Hołój, Ekodoradca Gminy Aneta Caba oraz Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Michał Ból.
Będzie można również zapoznać się z programami, które realizuje aktualnie nasza gmina.

Komisja Planowania i Inicjatyw Społecznych,
Komisja Ładu, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska