Spotkanie dla przedsiębiorców-11.02.2020 r.

11 lutego przyjedź do Michałowic. To kolejna okazja, aby porozmawiać o własnym biznesie lub wsparciu na rozwój już działających firm z sektora MŚP. Zapraszamy przedsiębiorców w szczególności z gmin: Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Kocmyrzów-Luborzyca, Igołomia-Wawrzeńczyce.

Eksperci z MARR przedstawią pełną ofertę programów i możliwości wsparcia. Małe i średnie przedsiębiorstwa działające już na rynku Małopolski mogą skorzystać między innymi z: pożyczek, doradztwa, programów aktywizacji zawodowej lub pojechać z nami na międzynarodowe targi branżowe.

Natomiast osoby dopiero rozpoczynające własną działalność gospodarczą zapoznają się z propozycją szkoleń, studiów oraz programami wsparcia na start.

Termin i miejsce: 11 lutego godz. 09:30-12:30, sala konferencyjna Urzędu Gminy Michałowice, ul. Józefa Piłsudskiego 1

Zapisy na szkolenie:

Tel.: 785 056 465 lub 12 388 54 70 wew.37