Program "Czyste powietrze" - spotkania informacyjne !

W trosce o wysoką jakość życia w naszej Gminie oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców, Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca realizuje szeroko zakrojone działania, których celem jest poprawa stanu środowiska i zwiększenia świadomości ekologicznej. W ramach tych działań zapraszamy na spotkania dotyczące programu priorytetowego "Czyste Powietrze".

Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet.

Program Priorytetowy "Czyste Powietrze" to możliwość uzyskania wsparcia finansowego m.in. na: wymianę starego kotła grzewczego (warunek konieczny), docieplenie domu, wymianę okien i drzwi czy instalację odnawialnych źródeł energii (w formie preferencyjnej pożyczki).

Terminy i miejsca spotkań znajdują się na załączonym plakacie

2020-01-07